Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Galvanica / Krása - kosmetické a vlasové pomůcky / Galvanická žehlička DeLuxe s ultrazvukem a Kolagen Speciál 50ml zdarma
foto
Galvanická žehlička DeLuxe s ultrazvukem a Kolagen Speciál 50ml zdarma
Zařazeno do kategorie:
Krása - kosmetické a vlasové pomůcky
Výrobce, příp.dovozce:
Ion Beauty, Japan
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 6700 Kč
ID zboží 000685
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akční balíčky, Galvanica, Pokožka

Parametry:
Akční balení, Galvanické žehličky, Domácí použití, Profi

Galvanická žehlička? Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření, vše to zapřičiňuje vrásky, skvrny, ochablost, akné a další problémy. Pro péči o pleť jsou nejen učeni dermatologové a kosmetičky ale užitečná je také i pravidelná domácí péče.

Galvanická žehlička DeLuxe je vhodná pro: 

- Pleť v oblasti obličeje i ostatní části těla
- Čištění 
- Zlepšení vyživení pokožky a vnášení přípravků 
- Detoxikace pleti 
- Odstraňování vrásek 
- Léčbu akné 
- Odstraňování pigmentových skvrny 

- Zlepšení prokrvení pokožky 

Vhodné i na dekolt, pigmentové skvrny po celém těle, které jsou nabité kladně a tak se rozpouštějí při záporných iontech 

Tento přístroj je vynikající jak pro domácí, tak i pro profesionální použití.

Galvanická žehlička DeLuxe poskytuje tyto druhy terapie:

Kladné iony
Záporné iony
Fotony: červené, modré nebo konbinace červené & modré
Ultrazvukové vlny: 3MHz

Galvanická terapie:

Záporné ionty:

Prvním krokem v péči o pokožku je čištění, to je nejdůležitější.Ale galvanická žehlička nepůsobí jen na povrchu jako například perliny. Záporné ionty vytáhnou nečistoty z hlubších vrstev pleti a pleť je potom připravena na vstřebávání živin i z jiných kosmetických prostředků. Doporučujeme používat vždy jako první krok po dobu 3 až 5 minut, maximálně však deset minut.

Pomocí kladných iontů dopravuje k buňkám živiny Doporučujeme použít zpravidla v druhé fázi ošetření. Poté, co je pleť vyčištěna je připravena na infúzi živin. V této fázi je vhodné použít různá výživná séra a gely – velmi dobře působí například kolagen.

Působením kladných iontů živiny proniknou hluboko do pokožky, usnadňují buňkám asimilaci vody a živiny v pokožce způsobují bělení, výživu, což ve výsledku způsobuje, že je kůže lesklá, světlejší, svěží, vyhlazená a mladší.
Doporučená doba této fáze je 3 až 5 minut, nejdéle však deset minut.

Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti.

Ultrazvuková terapie:
Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

Fotonová terapie:
Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.

Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků.

Pro ošetření galvanickou žehličkou doporučujeme především výrobky s kolagenem.
Je možné použít také základní vodivý gel od značky ryor.

============================

Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako rekonvalescence po chemickém peelingu.

Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky Collagenu a kyseliny hyaluronové, dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravek je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Je nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

INGREDIENTS ( INCI )
Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Soluble Collagen, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene CarboxaldehydeCOLLAGEN – jeden z nejžádanějších produktů na světovém trhu

Je jedním z nejdůležitějších vláken v našem těle. Vyskytuje se v životně důležitých orgánech, ale také v kůži, kde má na starosti nezastupitelný úkol, a sice její pevnost. S přibývajícím věkem collagenová vlákna začínají porušovat svou strukturu a začínají praskat. Kůže tak přestává být pevná a pružná. Začne být viditelná její ochablost, dehydratace atd. Collagen má další úžasnou vlastnost, které se v kosmetickém průmyslu využívá a sice, že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody. Tím díky collagenu jsme schopni v pokožce udržet více vody (hydratace), než obvykle. COLLAGENY firmy IVEN COSMETICS dosahují nejvyšší kvality, a to zejména díky dlouholetému vývoji propojeného přímo s kosmetickou praxí v našich kosmetických salonech. Přímo z praxe si bereme poznatky, jak collagen na jednotlivých typech kůže reaguje a jak zákaznice vnímají jeho účinek. Po dvouletém výzkumu jsou receptury upraveny tak, aby uspokojily i tu nejnáročnější klientelu. S používáním collagenu pod každý přípravek ( denní , noční, ale i oční krém)se tak péče o pleť stává kvalitnější a účinnější. Při výběru složek pro vývoj a výrobu COLLAGENOVÝCH gelů rozhodovalo co naše pokožka potřebuje, co jí chybí. Dále pak nejvyšší kvalita surovin. COLLAGEN jako aktivní látka je dnes z nejdražších, nejúčinnějších a nejmodernějších surovin v kosmetickém průmyslu. Naše přípravky jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím na jejich typ pokožky. Collageny jsou určeneny nejen pro domácí používání., ale i kosmetické salony si oblíbily práci s collagenovými gely za používání biostimulačních laserů, elektrokosmetických přístrojůa galvanizačních žehliček lze dosáhnout vynikajících okamžitých efektů, což uspokojí i nejnáročnějšího klienta.  

Obrázky:

foto  foto 

Související produkty:

foto
249 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
499 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nyní nedostupné
Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření,...
 
foto
2300 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Body Collagen je ojedinělým nadstandardním gelem v péči o ...
 
foto
1470 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Collagen pro mastnou pleť INGREDIENTS ( INCI ) Aqua, Glycerin,...
 
foto
925 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako ...
 
Reklama