Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Galvanická žehlička IONBEAUTY
Zařazeno do kategorie:
Krása - kosmetické a vlasové pomůcky
Výrobce, příp.dovozce:
Ion Beauty, Japan
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 2499 Kč
ID zboží 004388
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akné, Celulitida, Galvanica, Infra, Pokožka, Regenerace

Parametry:
Galvanické žehličky, Domácí použití

Co je to galvanická žehlička na vrásky?
Galvanická žehlička na vrásky působí galvanickým proudem do všech vrstev kůže, kde způsobí elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se galvanickou žehličkou na vrásky dostanou ven z pleti. Už tato první věta je velmi revoluční, ovšem naše Galvanický žehlička na vrásky toho umí mnohem více. Galvanická žehlička nejen na vrásky totiž dokáže zárověň pracovat s bazální vrstvou, která je umístěna ve škáře a podpoří štěpení buněk. Navíc zbavuje kůži celulitidy, akné, pigmentových skvrn na rukou, výborná na vyhlazení podbradku a muži ji ocení při vypadávání vlasů.

Galvanická žehlička na vrásky a její použití
Galvanickou žehličku na vrásky můžete použít opravdu na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupénkou i dermatididou. Lze ji použít i na malé dítě. Čím dříve ji začnete používat, tím lépe.

Jak často je nutné galvanickou žehličku používat?
Galvanickou žehličku na vrásky musíte používat ze začátku 3x týdně. Poté je nutné pleť ošetřovat už pouze 1x-2x týdně. Ale když budete používat každý den, tím lépe a rychleji dosáhnete výsledku.

Čeho tím dosáhnu?
Používáním galvanické žehličky na vrásky se stane opravdu výbornou investicí do budoucna a to nejen pro vaši peněženku, ale také pro vaši pleť. Za pár let poznáte jak krásnou máte pleť ve srovnání s vašimi vrstevníky. Vaše unavená pokožka bude plná energie a to už po prvním použití. Galvanické ošetření v profesionálních centrech stojí přibližně 300-1000 Kč za jedno takové ošetření. Proto se vám vyplatí.

Galvanické žehličky se již používají delší dobu, ale byly to přístroje velikosti nočního stolku. Doba pokročila a na světě je tento zázračný přístroj ve velikosti strojku na holení. Tím může mít tento unikátní přístroj doma každá žena.

Popis výrobku
Jak galvanická žehlička působí?

Působením negativních iontů čistí důkladně póry!
Ucpání pórů je hlavní příčinou dilatace. Póry se ucpou mazem, pokožka ztmavne a brání asimilaci živin do kožní buňky. Prvním krokem v péči o pokožku je čištění, to je nejdůležitější. Většina čisticích prostředků na kůži, jako je peeling, čisticí masky a tonika odstraňují nečistoty pouze z povrchu kůže, ne však do hloubky. Špína a mastnota je uložená hluboko v pórech. Působením záporných iontů-emitovaných, změkčuje nečistoty hluboko v pórech a působí na póry bez jejich zablokování.
Působením záporných iontů způsobuje v hloubi kůže infúzi živin!

Kladné ionty:

Postupem času kůže stárne, je unavená a stárnou i buňky. Kůže již není schopná dostatečně vyživovat podkoží. Kůže postrádá lesk, když trpí podvýživou buňky. Působením kladných iontů živiny proniknou hluboko do pokožky, usnadňují buňkám asimilaci vody a živiny v pokožce způsobují bělení, výživu, což ve výsledku způsobuje, že je kůže lesklá, světlejší, svěží, vyhlazená a mladší.

Infračervené paprsky podporují metabolismus.
Sucho, kouř, znečištění a únava způsobují napětí kůže a srážení melaninu, hromadí se toxiny způsobující kožní nesrovnalosti (mastnou kůži, pigmentové skvrny, tvorbu pih, nahnědlé plakety, akné, celulitida, stařecké skvrny, pleš atd.)
Infračervené paprsky způsobují volnou cirkulaci kapilár, zrychlení metabolismu, vyloučení toxinů, prevenci proti stárnutí buněk a kůže a zpomalují tvorbu vrásek a vady kůže.

Fyzická vibrační masáž pokožky.
Jemné vibrace produkované bezpečně slabým elektrickým proudem masírují pokožku prostřednictvím stimulace z bodů, zužují póry, působí na molekuly mezi buňkami, upravují epidermis a dermis, tedy zvyšují pružnost pokožky, zpomalují stárnutí a tvorbu vrásek .

Na přístroji máte na výběr ze 4 možností- čištění, hydratace s infra, masáž a lifting s infra. Lze nastavit intenzitu masáže.

Pro práci s galvanickou žehličkou můžete používat různé gely a krémy ovšem ne na bázi oleje - olej nevodí. Na funkci lifting můžete použít volně dostupný gel či krém na vyhlazení vrásek, na režim hydratace zase hydratační krém či gel, na celulitidu gel či krém na celulitidu a pod. Účinky samotné galvanické žehličky působí do mnohem hlubších vrstev než jakékoli kosmetické přípravky, galvanická žehlička ale účinek kosmetických přípravků zvyšuje.

Záruka 2 roky

Varování: V případě těhotenství, epilepsie nebo pokud máte srdeční stimulátor, nosíte rovnátka nebo kovové implantáty, konzultujte použití galvanické žehličky s fyzioterapeutem. Galvanickou žehličku nepoužívat na zanícená místa, otevřené rány a na místa s vysokým výskytem polámaných vlásečnic

Obrázky:

foto  foto  foto  foto 

Související produkty:

foto
499 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
249 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
2300 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Body Collagen je ojedinělým nadstandardním gelem v péči o ...
 
foto
1470 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Collagen pro mastnou pleť INGREDIENTS ( INCI ) Aqua, Glycerin,...
 
foto
925 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako ...
 
Reklama