Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Galvanica / Krása - kosmetické a vlasové pomůcky / Galvanická žehlička se elektronickým senzorem pro typ pleti
foto
Galvanická žehlička se elektronickým senzorem pro typ pleti
Zařazeno do kategorie:
Krása - kosmetické a vlasové pomůcky
Výrobce, příp.dovozce:
Ion Beauty, Japan
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 7700 Kč
ID zboží 004566
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Celulitida, Galvanica, Pokožka, Regenerace

Parametry:
Galvanické žehličky

Galvanická žehlička byla navržena na základě nejnovějších výzkumů v oblasti péče o pleť a kromě moderních technologií nabízí také velice moderní design a snadné ovládání díky LCD displeji. Kůže je orgán, ale narozdíl od ostatních orgánů je vidět. Kůže odhalí na první pohled váš zdravotní stav. Ke krásnému stavu pleti vám nepomohou jenom zkrášlovací přípravky, musíte se také naučit jak správně o svou pleť pečovat. Každý člověk má však jiný typ pleti a každý typ potřebuje jinou péči. Ačkoli se typ kůže může někdy změnit, existují čtyři základní typy kůže. Mastná pleť se může změnit na suchou, stejně jako se suchá pleť může změnit na mastnou. Vás typ pleti se vždy určuje na základě několika nejběžnějších znaků pleti.  Pečujte o svoji pleť

Druhy pletí
Normální pleť – není suchá ani mastná. Má hladkou strukturu a stejnoměrný odstín. Póry nejsou obvykle viditelné a skvrny se objevují jen zřídka.

Suchá pleť – může být šupinatá a lehce svědivá. Po umytí vytváří kůže obvykle pocit napnutí a je více citlivý. Velmi důležité je zvlhčování.

Mastná pleť - je silnější a projevuje se mastným leskem. Tento typ kůže je náchylnější ke tvorbě skvrn díky zvětšeným pórům.

Kombinovaný typ pleti – je zároveň mastný i suchý. Obvykle nos a brada jsou mastné, zatímco ostatní části jsou suché.

Poznejte svoji pleť – Aby jste tedy dosáhli zdravého vzhledu vaší pleti a získali tak sebevědomí, je třeba, abyste správně pečovali o svoji pleť. Proto je však třeba nejprve zjistit, jaký typ pleti máte a jaký druh péče je tedy pro ni nejvhodnější. Tento problém vám pomůže vyřešit tato galvanická žehlička, která mimo funkce péče o vaši pleť vám dokáže také nejprve určit, jaký typ pleti máte. Poté, co tedy zjistíte svůj typ pleti, můžete si vybrat některý z režimů péče o pokožku, který je přesně určený pro vámi zadaný typ. Pro pečování o pleť je přístroj vybaven funkcemi generování kladných a záporných iontů a také léčivého infračerveného záření.

Základní informace o produktu
Díky citlivému senzoru dokáže určit typ pleti
3 režimy pro každý typ pleti
Vytváří velice jemný proud, který stimuluje a aktivně čistí pokožku
Využívá nejnovější technologie v péči o pleť
Čistí hloubkově s vysokou efektivitou
Napomáhá lepšímu vstřebávání živin do pokožky
Zabraňuje stárnutí a tvorbě vrásek
Postupně odstraňuje pigmentové skvrny
Moderní vzhled
Snadné ovládání díky LCD displeji

Specifikace produktu
Přístroj je navržen na základě nejnovějších výzkumů v oblasti péče o pokožku a kromě moderních technologií nabízí také velice moderní design a snadné ovládání díky LCD displeji.

Funkce iontů a dlouhých infračervených paprsků
Funkce záporných iontů – změkčuje a absorbuje ztvrdlá místa. Experti v oboru zkoumání pokožky zjistili, že je obtížné zbavovat se ztvrdlých míst na kůži. Přípravky na čištění kůže jsou schopny vyčistit pouze povrch pokožky, ale nepronikají hlouběji. Tento produkt má funkci čištění pleti pomocí záporných iontů. Elektrickým působením na pokožku dojde ke změkčení a následnému absorbování ztvrdlých míst a k hloubkovému vyčištění pórů.

Funkce kladných iontů – důkladně dodává pokožce výživné látky
Normálně se výživné látky z kosmetických přípravků dostávají vmasírováním pouze do horních vrstev pokožky, takže buňky uložené pod škárou nedostávají žádnou výživu. Kladné ionty jsou schopny proniknout vrstvami pokožky a tím dodávají výživu i látky hluboko v podkoží. To pomáhá při regeneraci pokožky, urychluje se tím krevní cirkulace a zvyšuje elasticita kolagenních vláken pro redukci tvorby vrásek a pro vypínání kůže.

Funkce dlouhého infračerveného záření – rozšiřuje póry a čistí pokožku -
Tepelná energie prostupuje pokožkou do škáry, podkožního tuku a krevních cév. Funkce dlouhého infračerveného záření pomáhá při změkčování tkání a také při zbavování se ztvrdlých míst.

Dovozce doporučuje používat kosmetiku rozpustnou ve vodě. Pokud budete vybírat kosmetický produkt, vybírejte bezbarevné produkty, které neobsahují parafín ani parfém.

Záruční list a český návod přiložen. viz: Návod ke stažení

Technické parametry produktu
Napájení: 220-230V/50Hz
Nabíjecí adaptér: DC 4.5V/150mA
Baterie: 3.6V/500mA
Doba nabíjení: cca 4 hodiny
Baterie senzoru pro vyšetření pleti: 2025 / 1.5V
Vlnová délka IR záření: 630nm
Pracovní proud přístroje: Max. 85mA / Min. 6.5mA
Pracovní proud senzoru: 2.5mA
Délka napájecího kabelu: 1.8m
Hmotnost: 400g

Obrázky:

foto  foto  foto  foto 

Související produkty:

foto
499 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
249 Kč
Ryor / Nyní nedostupné
Základní vodivý kontaktní gel pro kosmetické ultrazvukové ...
 
foto
2300 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Body Collagen je ojedinělým nadstandardním gelem v péči o ...
 
foto
1470 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Collagen pro mastnou pleť INGREDIENTS ( INCI ) Aqua, Glycerin,...
 
foto
925 Kč
Iven Cosmetics / Nyní nedostupné
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako ...
 
Reklama