Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Hubnutí / Zdraví a krása - biolampy / Nutriline kapučínová tyčinky součást redukční diety 3x60g
foto
Nutriline kapučínová tyčinky součást redukční diety 3x60g
Zařazeno do kategorie:
Zdraví a krása - biolampy
Výrobce, příp.dovozce:
Renuto, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 144 Kč
ID zboží 001062
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Diety, Doplňky stravy, Hubnutí

Parametry:

Nutriline tyčinky jsou jako součást nizkokalorické redukční diety praktickou variantou hlavního jídla. Hodí se vždy, když nemáte dostatek času na přípravu jídla. Kombinují jemnou texturu s kousky arašídů, ovoce a kapučínových křupinek.

Nutriline tyčinky plní svůj účel pouze jako součást nízkoenergetické výživy. Její součástí mají být nízkoenergetické pokrmy; doporučujeme příjem nízkotučných mléčných a masných produktů, zeleniny, ovoce, příloh v adekvátním množství (rýže, brambor a nízkovaječných těstovin) a mlýnsko-pekárenských výrobků s vyšším obsahem vlákniny. Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohybové aktivity. Doporučujeme např. chůzi, jízdu na kole či rotopedu a plavání.

Upozornění
Pokud dojde k poklesu hmotnosti o více než 10 % a pokud se přípravek užívá v plné dávce více než 3 týdny, konzultujte používání tohoto přípravku s lékařem. Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob a u kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen pro děti do 18 let. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně. Není vhodné užívat tento přípravek jako náhradu celodenní stravy.

Dávkování: Jedna tyčinka představuje jednu porci určenou k náhradě jednoho hlavního jídla.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

Reklama