Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Hubnutí / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Bioaktivní Vláknina 120 tablet
foto
Bioaktivní Vláknina 120 tablet
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
PharmaNord, Dánsko
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 154 Kč
Položku č. 001409
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Cholesterol, Cévy a tepny, Doplňky stravy, Hubnutí, Vláknina

Parametry:
Tablety / Kapsle

Bioaktivní Vláknina 


Tento přípravek obsahuje přibližně 70 % dietetické vlákniny rozpustného i nerozpustného původu.

Složení v 1 tabletě:
dietetická vláknina 460 mg

Dávkování:
Dospělí a děti od 12 let 4 až 12 tablet za den. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody. Individuální potřebu zvýšeného množství vlákniny lze zjistit postupným zvyšováním denní dávky. V jedné dávce užijte najednou maximálně 3 tablety. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 12 let věku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.


OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Galerie:

foto 

Související:

foto
452 Kč
PharmaNord, Dánsko / Nyní nedostupné
Bioaktivní Vláknina poskytuje prospěšnou směs dietetické ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001409 Bioaktivní Vláknina 120 tablet

 
Přeposlat tuto položku č. 001409 Bioaktivní Vláknina 120 tablet na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama