Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Jablečný ocet 150tbl
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Vitaharmony, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 231 Kč
Položku č. 006579
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Detoxikace, Doplňky stravy, Hubnutí, Imunitní systém

Parametry:
Tablety / Kapsle

Jablečný ocet je produktem fermentace drcených jablek, při kterém se štěpí cukry. V prvním stupni jsou přeměněny na alkohol, konečným produktem je ocet. Hlavní složkou jablečného a jakéhokoliv octu je kyselina octová. Octy však obsahují i další kyseliny, vitamíny, minerální látky a aminokyseliny.

Doporučené dávkování :
1 – 2 tablety 2x denně.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3  let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Galerie:

foto 

Související:

foto
77 Kč
Vitaharmony, ČR / Nyní nedostupné
 Jablečný ocet Přípravek obsahuje v jedné tabletě vitamin ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 006579 Jablečný ocet 150tbl

 
Přeposlat tuto položku č. 006579 Jablečný ocet 150tbl na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama