Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Liftea Metabolic 250ml
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Liftec CZ, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 239 Kč
Položku č. 006999
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Celulitida, Detoxikace, Doplňky stravy, Hubnutí

Parametry:
Sirupy/Šťávy

Liftea Metabolic 

Složení Voda, švestková šťáva, šťáva z plodů aronie, výtažek tamarindu, extrakt z ostropestřce mariánského, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z artyčoku, konzervační látka sorban draselný, extrakt z břízy bílé, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt ze smetanky lékařské.

Doporučené dávkování 15 ml (asi 1 polévkovou lžíci) rozpusťte ráno v 1,5 l vody a popíjejte během dne. Lze rozpustit i v neochucené minerální vodě. Užívejte 2 týdny. Poté udělejte 4-týdenní přestávku a kúru zopakujte. Nejvhodnější užití přípravku je v jarním a podzimním období. 

Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používaní jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Před použitím protřepejte. Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 006999 Liftea Metabolic 250ml

 
Přeposlat tuto položku č. 006999 Liftea Metabolic 250ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama