Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Omega-3 fish oil 30cps.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Kompava, Slovensko
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 99 Kč
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Cholesterol, Doplňky stravy, Hubnutí, Imunitní systém, Nehty, Pokožka, Vlasy

Parametry:
Tablety / Kapsle

Omega-3 fish oil (cholesterol)

Poskytuje výborný zdroj nenasycené mastné kyseliny Omega 3 (EPA - kyselina eikosapentaenová a DHA - kyselina dokosahexaenová). 

Složení: Rybí olej, želatina, glycerol, čištěná voda

Jedna tobolka obsahuje: Rybí olej 1000mg, z toho EPA 180mg, DHA 120mg

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím vody.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
529 Kč
Catalent Italy / Nyní nedostupné
VitaluxPlus Doplněk stravy s obsahem vitamínů a minerálů s ...
 
Reklama