Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Těhotenství / Zdraví, krása, životní styl - DVD / Akční balíček - DVD Pilates pro těhotné Sabongui a Pregnium 30tob.
foto
Akční balíček - DVD Pilates pro těhotné Sabongui a Pregnium 30tob.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví, krása, životní styl - DVD
Výrobce, příp.dovozce:
Sabonqui, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 469 Kč
ID zboží 003712
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akční balíčky, Cvičení, DVD, Doplňky stravy, Pilates, Těhotenství

Parametry:
Akční balení, Pilates

DVD Pilates pro začátečníky a pokročilé Metoda Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Metoda Pilates věří, že díky zpevnění jádra těla, celé tělo bude vyvážené a formované. Všechny Pilates pohyby vycházejí z břišních svalů a svalů spodních zad. Jsou vymyšleny tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou svalovou oblast protáhly. Přestože se jedná o low-impact cvičení, jde o cvičení velmi intenzivní. Pilates je ideální pro všechny, staré či mladé, pro lidi v kondici i bez, stejně tak pro ty s chronickými bolestmi, po úrazu nebo s astma. V Pilates po porodu se uvádějí cviky i po porodu císařským řezem a cviky na zpevnění pánevního dna pro všechny věkové skupiny.
Metoda PILATES
Je cvičení, které vyvinul Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Ispiroval se ve starých kulturách. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla.
Majitelkou ochranné známky PILATES je Mgr. Renata Sabongui: DVD jsou v češtině, vedené jako lekce cca 55 minut, bez pomůcek. Potřebujete pouze ručník. 
Je vhodná :
- pro umělce, tanečníky, pro které je důležitá koncentrace a kondice,
- pro sportovce
- pro lidi s chronickou bolestí zad,
- pro lidi s nadváhou,
- pro lidi s opakovaným napěťovým zraněním,
- pro lidi trpící stresem,
- pro lidi se zájmem o prevenci osteoporózy, inkontinence
- pro těhotné
10 důvodů proč cvičit Pilates
získáte ploché břicho a štíhlý pas, zbavíte se tukových polštářků, odstraníte bolesti v zádech, pořídíte si dlouhé a štíhlé nohy, zpevníte si tělo a zlepšíte jeho držení, zbavíte se stresu a únavy, naučíte se správně dýchat, odstraníte svalové disbalance, budete lépe spát a zlepšíte si kondici

V Balíčku s Pregnium - pro zdravý vývoj plodu a zdraví matky (expirace 9/2011)

Obrázky:

foto  foto 

Související produkty:

foto
206 Kč
Walmark, ČR / Nyní nedostupné
PREGNIUMDoplněk stravy DHA pro zdravý vývoj plodu a zdraví matky ...
 
Reklama