Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnuti.eu / Vitalita / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Valopron MaXx na erekci 3x20tob.
foto
Valopron MaXx na erekci 3x20tob.
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Valosun, ČR
Dostupnost :
Nyní nedostupné
Cena s DPH: 1518 Kč
Položku č. 001435
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Doplňky stravy, Výhodná nabídka, Vitalita

Parametry:
Tablety / Kapsle, Rychlý účinek, Výhodné vícebalení

Nový Valopron MaXx je zaměřen na zlepšení erekce, vitality, potence - působí také intenzivně na kvalitu prožívání u mužů při pohlavním styku. Jednotlivé aktivní složky se dále podílí na zvýšení touhy, pomáhají při neplodnosti a při nervové vyčerpanosti i slabosti. Při pravidelném užívání Valopronu MaXx dochází k trvalému povzbuzení se.xuální vitality.

Díky nové kombinaci aktivních látek působí Valopron MaXx účinně jak na schopnost erekce a kvalitu prožitku, tak i při nervovém vyčerpání, stresu a slabosti.

Obsažené aktivní látky:
1) Zlepšují se.xuální vitalitu: vybrané extrakty bylin Maca, Muira puama a Tribulus terrestris jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Zvyšují se.xuální aktivitu a touhu, odstraňují zábrany, pozitivně působí na plodnost.
2) Zvyšují schopnost erekce: klinicky ověřená aminokyselina L-arginin je důležitá při syntéze oxidu dusnatého (NO) - neurotransmiteru odpovědného za erekci, působením NO dochází k rozšíření tepen penisu a přívalu krve do jeho topořivých tělísek. Účinek L-argininu je zesílen přítomností cholinu a kyseliny pantotenové.
3) Zlepšují kvalitu prožívání: kyselina pantotenová se podílí na tvorbě acetylcholinu. Tento neurotrasmiter podporuje se.xuální žádostivost a potenci, prodlužuje a zvyšuje intenzitu orgasmu.

Doporučené dávkování: 1-2 tablety 1-6 hodin před e.rotickou aktivitou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek Valopron MaXx je možné užívat dlouhodobě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy!

Galerie:

foto 

Související:

foto
508 Kč
Valosun, ČR / Nyní nedostupné
Nový Valopron MaXx je zaměřen na zlepšení erekce, vitality,...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001435 Valopron MaXx na erekci 3x20tob.

 
Přeposlat tuto položku č. 001435 Valopron MaXx na erekci 3x20tob. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama